Poznajmy się...

Cześć! Miło Cię poznać. Mam na imię Jonasz i podczas Waszego Dnia będę się zajmował gadaniem do mikrofonu, przy okazji uprzyjemniając Waszą zabawę doborem odpowiedniej muzyki.

Na przeróżnych scenach można mnie spotkać od 12 lat a jako DJ umilam Wam czas od 8. Dodatkowo w naszym składzie jestem mózgiem technicznym i dbam o to, aby każdy utwór brzmiał jednakowo, bez szumów, trzasków czy innych nieprzyjemnych dźwięków. 

Jestem konferansjerem na przeróżnych imprezach, nie tylko weselnych, co daje mi spore doświadczenie pod względem prowadzenia imprez w dobrym tonie a przede wszystkim z klasą 

Moje zainteresowania są bardzo rozległe. Kocham grę na pianinie, zwierzęta. Lubię posiedzieć przy laptopie i popisać strony internetowe. Jednak przede wszystkim uwielbiam Wasze dobre nastroje gdy mówicie po imprezie, że Wasz wybór DJ’a był jedną z najlepszych decyzji i nie wyobrażacie sobie swojej imprezy bez nas;

Hej! Jestem Ania.  Ktoś kiedyś nazwał mnie niepoprawną optymistką i chyba coś w tym jest. Tryskam energią, uśmiechem i dobrym nastawieniem do życia. Moimi największymi miłościami w życiu są muzyka, taniec i śpiew ( trochę jak z bajki o trolach;))  co na pewno  pozwolę sobie Wam pokazać podczas naszego występu. 

Jako DJ od samego początku związana z projektem M-team występuje w przeróżnych konfiguracjach od 5 lat,  wspomagając muzykę mechaniczną swoim śpiewem. 

Nie potrafię wystać spokojnie przy stanowisku DJ-a dlatego często zobaczycie mnie pośród gości animując ich na środku parkietu. Tak, tak – Zumba show to także moja specjalność. Jako licencjonowany instruktor posiadam sporo doświadczenia w tego typu atrakcjach;) 

Prowadzenie, animacja i miksowanie muzyki są moją pasją dlatego zawsze podczas imprezy wyrzucam z siebie całe kilogramy energii – dosłownie. 

copyright 2020 | Dj M- team